Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tu koszalin napisał:
Przeciętny człowiek, który nie ma problemu ze zdrowiem nie wie jak wielką pomoc wnosi Owsiak . Moja córka, która jest pracownicą szpitala i ma dostęp do pomieszczeń do których pacjent wchodzi/wjeżdża nie zawsze będąc świadomym a korzysta z tych urządzeń. W szpitalu jest bardzo dużo drogich urządzeń, oznakowanych czerwonym serduszki em
Przeciętny człowiek, który nie był w domu u jurka owsiaka nie wie, jak wiele sprzętów u niego jest oznaczone czerwonym serduszkiem. Owsiak wszystko w domu ma oznaczone czerwonym serduszkiem, jego pensja też jest oznaczona czerwonym serduszkiem, i jego 50 calowa plazma, nowiutkie porsche też są oznaczone serduszkiem wielkiej orkiestry świątecznej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
Powtarzam: 5% z zebranej w kwestach kwoty WOŚP może przeznaczyć na dowolny (podkreślam) dowolny cel.A ponieważ tak jest to żadna kontrola nic tu nie da bo wydatek będzie zgodny z zapisem w statucie.Podaj inna taką organizację pożytku publicznego, która w swoim statucie ma taki zapis.Swoje zdanie nt WOŚP wyraziłem w poprzednim komentarzu i nie będę go powtarzał.I co z tym bladym pojęciem? Widzę, że szybciej piszesz niż myślisz.A statut i formę zawsze można zmienić, zwłaszcza, że pomoc czy to pogorzelcom czy powodzianom to też szczytny cel.Trzeba pomagać tym, których rząd ma daleko gdzieś.
oj niewiele wiesz o tego typu organizacjach, bardzo niewiele Zmiana statutu to nie takie hop siup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTAJ: wrzucając 5 złotych do puszki wośp wrzuć drugie tyle na naprawę zdemolowanych pociągów wiozących bydło owsiaka na woodstock
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Śp Arcybiskup Życiński w grobie się przewraca, gdy jego dawny podwładny uważa go za grzesznika. Przecież Zmarły był obecny na Przystanku Woostock. Wg. mnie stanowisko księdza z Poniatowej jest typowym nieposłuszeństwem wobec swojego biskupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wosp.org.pl/stoppowodziom Wystarczająco dużo zebrała czy mało ci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
http://www.wosp.org.pl/stoppowodziom Wystarczająco dużo zebrała czy mało ci?
wystarczająco, a nawet aż za nadto:) Podobno za samą tą zbiórke owsiak postawił nową chałupe, a pieniędzy jeszcze zostało. Pewnie na nowy samochód:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego to czarni się nie czepią,aby tylko ciągnąć pieniądze do siebie. Ja natomiast wymyśliłem takie hasło:Dając pieniądze na kościół i na Caritas,wspierasz zboczeńców,homoseksualistów i tranwestytów w czarnych kiecach no i pedofilów.Dając na tacę-popierasz zło i wspierasz oszustów Bóg zapłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
wystarczająco, a nawet aż za nadto:) Podobno za samą tą zbiórke owsiak postawił nową chałupe, a pieniędzy jeszcze zostało. Pewnie na nowy samochód:)
Ale ty zdajesz sobie sprawę, że za te oszczerstwa można cię pozwać? Było juz kilka przypadków, gdy okazało się że w sieci wcale tak bardzo anonimowi nie jesteśmy, i osoby wypisujące oszczerstwa wylądowały w sądzie. Wiesz o tym czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowa napisał:
Wolę dac pieniądze na Orkiestre i potem zajśc do szpitala i zobaczyc ile jest sprzetu medycznego, niejednokrotnie bardzo drogiego jest z naklejką Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy....niż dac na tace czyli na nowe super zimówki i wypasionego mercedesa proboszcza.....
Możesz pójść do szpitala i zobaczyć jak ten owsikowy sprzęt stoi bo szpitale nie mają pieniędzy na materiały eksploatacyjne. A owsik bierze kasę od naiwniaków wierzących że pomagają owsikowi żyć na przyzwoitym poziomie i od firm które sprzedają sprzęt niechodliwy na zachodzie. Trzeba mieć układy żeby jeden dzień w roku pracować i z tego utrzymać siebie, rodzinę oraz swoich mocodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Czego to czarni się nie czepią,aby tylko ciągnąć pieniądze do siebie. Ja natomiast wymyśliłem takie hasło:Dając pieniądze na kościół i na Caritas,wspierasz zboczeńców,homoseksualistów i tranwestytów w czarnych kiecach no i pedofilów.Dając na tacę-popierasz zło i wspierasz oszustów Bóg zapłać
to już nie żarty a poważne oskarżenie. Kościół Katolicki w Polsce ma osobowość prawną a określanie go mianem zboczeńców, homoseksualistów, tranwestytów i pedofilów jest karalne. Wiara w twoją anonimowość w internecie moze okazać się nader złudna. Procent homoseksualistów czy pedofilów wśród kleru jest taka sama jak wsród całego społeczeństwa. Tym samym twoje argumenty wskazują na ciebie jako na - głupka. Tymczasem oskarżenia owsiaka opierają się na kilku autentycznych faktach. Po pierwsze - 5% zebranych funduszy fundacja Owsiaka może wydać jak chce na cele pozastatutowe. Po drugie Owsiak nie jest filantropem, który jest fajny, miły i wspiera biedne dzieci, tylko za wielką orkiestrą świątecznej pomocy idzie przystanek woodstock a wraz z nim hasło "róbta co chceta". I po wtóre koszty związane z demolką jaka ma miejsce w środkach komunikacji jakie wykorzystują "woodstokowicze". A tak na marginesie - jesteś chamem, prostakiem i musieli robić cie przez telefon, ale najwidoczniej zabrakło impulsów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Czego to czarni się nie czepią,aby tylko ciągnąć pieniądze do siebie. Ja natomiast wymyśliłem takie hasło:Dając pieniądze na kościół i na Caritas,wspierasz zboczeńców,homoseksualistów i tranwestytów w czarnych kiecach no i pedofilów.Dając na tacę-popierasz zło i wspierasz oszustów Bóg zapłać
to już nie żarty a poważne oskarżenie. Kościół Katolicki w Polsce ma osobowość prawną a określanie go mianem zboczeńców, homoseksualistów, tranwestytów i pedofilów jest karalne. Wiara w twoją anonimowość w internecie moze okazać się nader złudna. Procent homoseksualistów czy pedofilów wśród kleru jest taka sama jak wsród całego społeczeństwa. Tym samym twoje argumenty wskazują na ciebie jako na - głupka. Tymczasem oskarżenia owsiaka opierają się na kilku autentycznych faktach. Po pierwsze - 5% zebranych funduszy fundacja Owsiaka może wydać jak chce na cele pozastatutowe. Po drugie Owsiak nie jest filantropem, który jest fajny, miły i wspiera biedne dzieci, tylko za wielką orkiestrą świątecznej pomocy idzie przystanek woodstock a wraz z nim hasło "róbta co chceta". I po wtóre koszty związane z demolką jaka ma miejsce w środkach komunikacji jakie wykorzystują "woodstokowicze". A tak na marginesie - jesteś chamem, prostakiem i musieli robić cie przez telefon, ale najwidoczniej zabrakło impulsów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Palikot wypuścił swoje pieski ze smyczy aby sobie trochę poszczekały na forum. Panie Palikot proszę już swoje kundelki pozamykać w budach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Ale ty zdajesz sobie sprawę, że za te oszczerstwa można cię pozwać? Było juz kilka przypadków, gdy okazało się że w sieci wcale tak bardzo anonimowi nie jesteśmy, i osoby wypisujące oszczerstwa wylądowały w sądzie. Wiesz o tym czy nie?
jesteś taki głupi czy tylko udajesz. Nie zauważyłeś słowa "podobno"??? W przypadku oskarżenia to magiczne słowo powoduje automatyczne oddalenie pozwu. Zanim zaczniesz kogoś straszyć procesem karnym ogarnij sie, kolego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prwda napisał:
Hare krishna w wielu krajach europejskich jest zakazane , traktuje się to jako sektę , także pilnujcie swoje dzieciaczki , bo potem może być za późno.
Za późno to już jest w twoim przypadku, kościół katolicki to największa sekta na ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
to już nie żarty a poważne oskarżenie. Kościół Katolicki w Polsce ma osobowość prawną a określanie go mianem zboczeńców, homoseksualistów, tranwestytów i pedofilów jest karalne. Wiara w twoją anonimowość w internecie moze okazać się nader złudna. Procent homoseksualistów czy pedofilów wśród kleru jest taka sama jak wsród całego społeczeństwa. Tym samym twoje argumenty wskazują na ciebie jako na - głupka. Tymczasem oskarżenia owsiaka opierają się na kilku autentycznych faktach. Po pierwsze - 5% zebranych funduszy fundacja Owsiaka może wydać jak chce na cele pozastatutowe. Po drugie Owsiak nie jest filantropem, który jest fajny, miły i wspiera biedne dzieci, tylko za wielką orkiestrą świątecznej pomocy idzie przystanek woodstock a wraz z nim hasło "róbta co chceta". I po wtóre koszty związane z demolką jaka ma miejsce w środkach komunikacji jakie wykorzystują "woodstokowicze". A tak na marginesie - jesteś chamem, prostakiem i musieli robić cie przez telefon, ale najwidoczniej zabrakło impulsów.
lololololol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak łajza rydzyk zbierał pieniądze dla Stoczniowców?Ludzie dawali pieniądze,a ta szmata zajumała je,i tyle.Nikt go z tego nie rozliczył.Więc pała w zad wszystkim czarnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Przeciętny człowiek, który nie był w domu u jurka owsiaka nie wie, jak wiele sprzętów u niego jest oznaczone czerwonym serduszkiem. Owsiak wszystko w domu ma oznaczone czerwonym serduszkiem, jego pensja też jest oznaczona czerwonym serduszkiem, i jego 50 calowa plazma, nowiutkie porsche też są oznaczone serduszkiem wielkiej orkiestry świątecznej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
jesteś taki głupi czy tylko udajesz. Nie zauważyłeś słowa "podobno"??? W przypadku oskarżenia to magiczne słowo powoduje automatyczne oddalenie pozwu. Zanim zaczniesz kogoś straszyć procesem karnym ogarnij sie, kolego:)
bardzo się zdziwisz, ale słowo "podobno" może ci nie pomóc. Zresztą, napisałeś dość, nie tylko ten jeden post
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zazdrość i chciwość klechów nie zna granic - szatan pomieszał im w głowach do reszty !!! właśnie im więcej dajesz klechom to tuczysz ich wypasione brzuchy , limuzyny i ich plebanie !!! Ja do tej pory nie widziałem w żadnym szpitalu sprzęt medyczny aby został zakupiony przez Caritas !!! Księża już sami nie rozumieją co to jest grzech !!! Sianie niezgody i nienawiść do innych ludzi przez księży katolickich nie jest postawą godną nauk Jezusa i jego Ewangelii oraz Pisma Świętego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katolikiem wierzącym i praktykującym i nie mam nic przeciwko wosp. Będąc w szpitalu widziałam bardzo dużo sprzętu ufundowanych przez wosc, ani jednego z caritasu. Może i Owsiak zgarnia częś kasy dla siebie - niech zgarnia- to jego poświęcenie i czas, ale też widać co zrobił z resztą kasy. caritasu tak nie widać, nie mają pomysłu. Nie bronię Owsiaka, jest jaki jest, ale robi dużo dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...